رهبران تیم ما بهترین هستند در زمینه های خود

دیبا با هدف آموزش هنر به کودکان و نوجوانان ، و معرفی از هنرمندان در زمینه طراحی ،گرافیک ،و تجسمی

و نمایش آثار ،فعالیت خود را در سال 1399 آغاز کرد . این تیم حرفه ای ، از هرگونه پیشنهاد در زمینه فرهنگسازی

گرافیک و طراحی و هنر های مشابه همچون عکاسی و تصویرگری استقبال خواهد کرد . دیبا همواره در کنار شما

هنرمندان هنردوستان و کارفرمایان محترم خواهد بود

www.dibateam.com

تلاش این مجموعه طی این سالها ارائه بهترین مشاوره ها در زمینه های بازاریابی و فروش و موارد اجرایی تبلیغات به بهترین وجه ممکن به مشتریان خود اعم از شرکت ها و سازمانهای بزرگ و کوچک گالری ها می باشد که این امر با تکمیل تیم خود در بخش های مختلف و استفاده از کارشناسان جوان ، با استعداد و مسلط به دانش روز امکانپذیر گردیده است

تبلیغات دیبا با افتخار

ساختار کلی کتاب و مجله عبارت است از رو و پشت جلد، یونیفرم،صفحه‌آرایی داخلی، که امروزه کیفت و جذابیت این موارد در بین مردم به یک اصل رسیده است جوری که می‌توان گفت کتاب‌هایی که با اصول و طراحی  گرافیکی دیزاین شده باشد بیشتر به فروش می‌رسد و دیده می شود.می‌توان اهمیتش را در کنار متن به نمایش گذاشت، دیبا باسابقه بالا در این امر همیشه کوشیده است تا در صنعت نشر کتاب و مجله اصول و فنون را رعایت کند.بسیاری از کارآفرینان فکر می‌کنند که انجام یک کمپین تبلیغاتی به‌سادگی ایجاد یک تبلیغ است، اما آنها در اشتباه‌اند. برای اینکه تبلیغات به بهترین نتایج ختم شود، بسیار مهم است که از ابتدا به درستی ساماندهی شوند

رهبری مهم است

تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی را بی‌شک قدیمی‌ترین روش تبلیغاتی باید دانست. تبلیغات محیطی به عناصر فیزیکی قابل‌اجرا برای تبلیغات که در تیررس بینندگان است اطلاق می‌شود. تابلوهای تبلیغاتی، بیلبوردها، فضاهای تبلیغاتی داخل مترو، پله های ورودی پارک ها.بدنه اتوبوس‌ها و … گونه‌های مختلفی از تبلیغات محیطی بشمار می‌روند. یکی از مزیت‌های فوق‌العاده تبلیغات محیطی که باعث برتری آن با سایر رسانه‌های تبلیغاتی دیگر گردیده این است که مخاطب ناگزیر به دیدن تبلیغات محیطی بوده و چون نمی‌تواند چشم خود را از رنگ‌ها و طرح‌های اطراف خود بپوشاند. در تعریف محتوایی این رسانه می‌توان این‌گونه گفت: رسانه تبلیغات محیطی آگاهی و اطلاعات مخاطبان را نسبت به ورود یک محصول جدید به بازار یا ارائه یک خدمت جدید از سوی صاحبان خدمات برای مخاطبان آنان فراهم می‌آورد .تبلیغات محیطی یکی دیگر از خدمات گروه دیبا میباشد.

هدف ما از برگزاری دوره ها و کارگاههای هنری، آموزش مهارتهای کاربردی در زمینه هنر . هنر مهارت میخواهد مانند در دست گرفتن قلم و میزان فشار وارده بر آن یا در دست گرفتن دوربین عکاسی … درسته که باید مهارت را آموخت اما آنچه به هنرمند، حرفه ی هنری می دهد تلاش و ممارست است . تمرین و تمرین و از یادگیری غافل نشدن.

عکاسی.نمایش خلاق.کارگاه هنری (کودک)

عکاسی.نمایش خلاق.کارگاه هنری (کودک)

آموزش و پرورش خلاقیت
طراحی پوستر بروشور و لوگو وجلد کتاب و مجله خاص و ست اداری و ...

طراحی پوستر بروشور و لوگو وجلد کتاب و مجله خاص و ست اداری و ...

گرافیست
مشاوره و برگزاری نمایشگاه  های هنری تجسمی و گالری

مشاوره و برگزاری نمایشگاه های هنری تجسمی و گالری

کیوریتور

تصویر نمایشی میباشد

طراحی و چاپ و بسته بندی

طراحی و چاپ و بسته بندی

طراحی رروی بسته بندی و بسته بندی
طراحی و چاپ روی لیوان . کلاه  .تیشرت و...

طراحی و چاپ روی لیوان . کلاه .تیشرت و...

پتینه کاری

پتینه کاری

طراحی روی پوشاک با تصویر یا متن دلخواه

طراحی روی پوشاک با تصویر یا متن دلخواه

طراحی اتاق کودک و نقاشی دیواری

طراحی اتاق کودک و نقاشی دیواری

نقاشی و طراحی محیطی

نقاشی و طراحی محیطی

داخلی و فضا های شهری

آیا می خواهید بخشی از تیم باشید؟

اکنون برای یک کار درخواست بدهید

میخواهید از محصولتان عکاسی شود؟ یک مجسمه چوبی کوچک برای دکور میخواستید؟ به دنبال یک طراح برای طراحی جلد کتابتان هستید؟ صاحب کسب و کار هستید و پکیج (پوستر . برد . استند . کارت .سربرگ . لوگو …)میخواهید؟ میخواهید با آثاری که دارید یک نمایشگاه دایر کنید؟ میخواهید درباره طراحی و گرافیک بیشتر بدانید؟

        ارسال